12 листопада — День українськомовної преси
![](http://khotkevych.info/fond/wp-content/uploads/2021/11/VideoCapture_20211112-185039.jpg)
Які нові виклики постали перед українськомовними медія за останні роки? Круглий стіл з такою темою наживо було провдено до Дня українськомовної преси цього року. Серед учасників круглого столу були присутні журналісти з Лубен та Донбасу. Значна кількість медійних питань була заторкнута доповідачами та обговорена і в дискусійній частині.
Варто зазначити, що дванадцятий рік поспіль, як українські журналісти мають таке свято. Організатори заходу: Європейська медійна спілка, Харківський пресклуб, Фонд національно-культурних ініціатив імені Гната Хоткевича, Харківська обласна організація
Національної спілки письменників України, Лубенський медіаклуб, Спілка української молоді.
Відеозапис трансляції: