Фонд національно-культурних ініціатив імені Гната Хоткевича

Про нас

Фонд національно-культурних ініціатив ім. Гната Хоткевича

є добровільною благодійною організацією, що об’єднує фізичних та юридичних осіб за спільними інтересами для надання благодійної допомоги.

Основною метою діяльності Фонду є:

сприяння відродженню і розвитку традицій національної культури, освіти та мистецтва, виховання творчих здібностей у дітей, упровадження традиційних оздоровчих заходів із використанням досягнень сучасної науки і техніки.

Фонд здійснює свою діяльність на території Харківської області у відповідності з Конституцією, чинним законодавством України та своїм Статутом.

Основними завданнями Фонду ім. Гната Хоткевича є:

створення музею-садиби Гната Хоткевича у селищі Високому Харківської області;

створення музею кобзарства у Харкові; сприяння народній освіті у галузі національної та світової культуришляхом фінансування відповідних проектів і програм; сприяння діяльності творчих колективів, окремих громадян, що навчаються або працюють у галузі культури та науки;

збереження і поширення цінностей української культури та інших національних культур на терені Слобідщини, відродження духовної спадщини минулого, широке ознайомлення громадян із надбанням світової культури і цивілізації шляхом підтримки відповідних проектів і програм;

сприяння пропаганді здорового способу життя, культури харчування, розробці екологічно чистих продуктів харчування, створенні екологічного центру з метою моніторінґу довкілля, відновлення родючості землі, розробці екологічно чистих технологій вирощування сільськогосподарських продуктів, збереженні та відновленні рідкісних і зникаючих видів флори і фауни на Слобідщині;

сприяння утворенню і розвитку екологічних центрів, спрямованих на створення і захист умов здорового способу життя людини;

сприяння поглибленню і зміцненню культурних та наукових зв’язків із добродійними приватними та міжнародними організаціями.

Співзасновниками і членами Фонду ім. Гната Хоткевича є

кваліфіковані співробітники провідних вищих і середніх навчальних закладів Харківщини, працівники Харківського літературного музею, заслужені працівники культури і мистецтв України, відомі науковці, дослідники, лікарі, інженери, поети, письменники, художники, артисти, музиканти, які переймаються актуальними соціальними, культурними, освітніми та виховними проблемами сучасного українського суспільства і шляхами їх розв’язання в регіоні та в цілому в Україні. Окрім ініціативних заходів, спрямованих на трансляцію власних розробок Фонду в систему освіти і культури, вдосконалення і демократизації цієї системи, Фонд ім. Гната Хоткевича активно сприяє здійсненню існуючої державної програми розвитку культури у регіоні, підвищенню культурно-освітнього рівня і розширенню можливості широких верств населення в опануванні світовими культурними надбаннями, поліпшенню професійної підготовки, соціальної адаптації молоді.

 

Правління Фонду ім. Гната Хоткевича:

 

Голобородько

Голобородько Микола Костянтинович (Харків),

Президент  

доктор медичних наук, професор, колишній головний науковий співробітник відділення політравми та шоку державної установи “Інститут загальної та невідкладної хірургії” Академії медичних наук України.

 

 

 

 

 

 

 

Cheremskyj_K_1

Черемський Костянтин Петрович (Харків),

Голова правління

кандидат мистецтвознавства, заслужений працівник культури України, лікар-анестезіолог. 

Працює за медичним фахом. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *