Вшанування пам’яти народних співців
![](http://khotkevych.info/fond/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211009_173632.jpg)
09 жовтня за ініціативою Харківського кобзарського Цеху і Спілки Української Молоді (СУМ) відбулося громадське вшанування пам’яти загиблих у 1930-х роках слобідських кобзарів, лірників і стихівничих. Захід пройшов біля Пам’ятного знаку репресованим кобзарям. Перед громадою з концертом традиційної кобзарської музики виступили сучасні виконавці на співоцьких інструментах з Харкова, Дніпра, Запоріжжя.
Під час концерту були згадані імена слобідських співців-музикантів, яких було знищено радянською владою у 1930-х роках й проведена спільна молитва за спочилих.