Фонд національно-культурних ініціатив імені Гната Хоткевича

Відновимо пам’ятник УПА в Харкові!

У наш час боротьби за незалежність та цілісність України, коли неоголошена війна йде на сході нашої держави, Харків потребує відновлення національних символів. Сепаратисти зруйнували вибухівкою єдиний на східній Україні пам’ятник УПА, і щоби знищити його остаточно за останні роки здійснили цілу низку актів вандалізму. Не припиняються посягання і в 2019 році. Значення цього пам’ятника-символа для харків’ян є дуже важливим. Адже так само, як воїни АТО-ООС тепер, бійці Української Повстанської Армії боронили нашу державу від загарбників.

Попри активні дії українофобів, активісти не допустили знищення пам’ятника УПА в Харкові. Громадськими зусиллями, ліквідовуючи наслідки дій вандалів, відновили частину пам’ятки. Проте остаточна реконструкція — встановлення монументу — потребує додаткових коштів.

Зроби свій внесок у відновлення символу визвольної боротьби!

Кошти на відновлення у Харкові Пам’ятного знаку воїнам УПА можна переказати на: р/р №26001393071 в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805; Фонд ім. Г. Хоткевича; код ЄДРПОУ 23147740. На відновлення Пам’ятного знаку УПА. Або на картку Приватбанку: 5168 7573 9841 0540.

Громадський комітет із відновлення Пам’ятного знаку воїнам УПА в Харкові.
Тел.: +38(057)7623453; www.cym.org.ua

Відновимо пам’ятник УПА в Харкові!

Ескізний план реконструкції та упорядкування території навколо пам’ятного знаку УПА

Відновимо пам’ятник УПА в Харкові!

Відновимо пам’ятник УПА в Харкові!

Відкриття пам’ятника УПА в Харкові 14.10.1992

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *