Фонд національно-культурних ініціатив імені Гната Хоткевича

СУМІВСЬКИЙ ТАБІР ” КРЕЙДЯНИЙ КАНЬЙОН “

(7.06 – 9.06. 2019)
Як це було?
7 червня – день коли ми приїхали в село Чепіль, що в Балаклійському районі.
5 км ходи через ліси, поля і ми вже на місці біля Крейдяного каньйону. Величезна сорокаметрова гора з крейди. Навколо ліс, річка Сіверський Донець,поля. Табір вирішили розташувати біля річки. Облаштувавши невеличкий табір і приготувавши їжу ми пішли шукати джерело. Пройшовши декілька км і обшукавши округи Крейдяної гори ми не знайшли жодного струмочка… Тоді було вирішено ходити поводу у сусіднє село. Поки двоє людей добували воду інші 5 учасників готували обід і проводили час весело? Ввечері була ватра і нічне чергування.
8 червня – дослідницький день.
Коли ми прокинулись, поснідали смачною вівсянкою? і покупались – пішли досліджувати Крейдяний каньйон, і його околиці. Таборовики побачили неймовірну красу і чарівність округи.
Ввечері ми чудово провели час гравши в цікаві інтелектуальні ігри.
Нас не злякала нічний грім і дощ які не давали нормально спати. Тому деякі таборовики вирішили не спати цілу ніч, і розказували один одному страшні історії.
9 червня – день коли всі хотіли залишитись в таборі ще на тиждень ?.
Але як би цього не хотілося, ми поїли , зібралися в дорогу. Звичайно перед тим ми побігли в останнє оглянути каньйон і набрати крейди?. Ідучи до села ми цілу дорогу слухали музику. В селі набрали води, пограли в волейбол, сіли в автобус і доїхали до Балаклії. Там нам прийшлося пробігтися до електрички, яка поїхала через 3 хв. після того як ми в неї залізли. Через 2 години вся команда була у Харкові
Табір відбувся чудово!
.ГАРТУЙСЬ!
.
Даня , Тимофій. СУМ Харків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *