Лауреати і дипломанти

Лауреати і дипломанти V Міжнародного конкурсу виконавців на українських народних інструментах імені Гната Хоткевича

 

1. Бандуристи-інструменталісти

 

І премія – Хмирова Олеся (м. Харків);

Свиденко Наталія (м. Київ)

ІІ премія – не присуджувалась

ІІІ премія – Калашник Алла (м. Харків);

Хмель Наталія (м. Дніпропетровськ)

Дипломи – не присуджувались

 

2. Бандуристи-співаки:

 

І премія – не присуджувалась

ІІ премія – Авдимирець Людмила (м. Харків);

Згуровська Євгенія (м. Київ)

ІІІ премія – не присуджувалась

Дипломи – Баглай Богодар (м. Львів);

Яців Наталія (м. Київ)

 

3. Цимбалісти:

 

 І премія – Лозовик Галина (Білорусь);

Брухаль Ігор (м. Львів);

ІІ премія – Каракулько Надія (Білорусь);

ІІІ премія – Борух Ярослава (м. Львів);

Денисеня Олександра (Білорусь)

Дипломи – не присуджувались

 

 4. Сопілкарі:

 

І премія – не присуджувалась;

ІІ премія – не присуджувалась;

ІІІ премія – Ольховий Тарас (м. Львів);

Дипломи – не присуджувались;

 

5. Домристи:

 

І премія – Лазарева Ірина (м. Харків);

Кікас Вікторія (м. Харків);

ІІ премія – Чвалівська Юлія (м. Київ);

ІІІ премія – Мірошниченко Анна (м. Донецьк);

Диплом – Старожилов В’ячеслав (м. Одеса)

 

6. Ансамблі бандуристів:

 

І премія – Тріо бандуристок «Передзвін»;

Тріо бандуристок «Дивія»;

ІІ премія – Дует бандуристок (Винницька Наталія, Грицюк Вікторія);

Дует бандуристок (Руголь Катерина, Руголь Одарка)

ІІІ премія – не присуджувалась

Дипломи – не присуджувались

 

7. Виконавці на традиційних кобзарських інструментах:

 

І премія – Крисько Ярослав;

ІІ премія – не присуджувалась;

ІІІ премія – Селецький Андрій

Диплом – Фединський Юрій

 

 Спеціальні дипломи:

 

«За краще виконання твору Гната Хоткевича» :

Остапенко Борис (Торонто, Канада);

Селецький Андрій (м. Львів)

 

«За краще виконаня обов’язкового твору»:

«Бандурист-інструменталіст»- Гордійчук тетяна (м. Одеса);

«Домристи» – Кошеленко Ольга (м. Харків)

 

«За виконання оригінального твору»:

Ніжегородова Ганна (м. Київ);

Гордієнко Лариса (м. Харків)

 

«Кращому наймолодшому учаснику конкурсу»

Остапенко Борис (м. Торонто, Канада)

 

Кращі концертмейстера:

Міленіна Тетяна, Трубкіна Маргарита, Шатравка Людмила, Парова Віталія, Цимбалюк Тетяна

tweet_trim_url_2:
http://khotkevych.info/fond/?p=363

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *